Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 серпня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про підсумки оздоровлення дітей та молоді м. Чернігова влітку 2009 року"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 від 17 вересня 2009 року                                                                                                    №240

Про підсумки оздоровлення
дітей та молоді м. Чернігова
влітку 2009 року 

 На виконання Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розпорядження голови облдержадміністрації від 25 березня 2009 року № 79 «Про підготовку та проведення відпочинку та оздоровлення дітей області влітку 2009 року» та з метою організації повноцінного відпочинку, оздоровлення дітей у літній період 2009 року, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи, організації якісного медичного обслуговування і харчування  виконавчими органами Чернігівської міської ради здійснювалася відповідна діяльність щодо сприяння оздоровлення дітей та учнівської молоді міста влітку 2009 року.

Сьогодні в місті проживають 25 тисяч дітей шкільного віку. Влітку цього року заходами оздоровлення та відпочинку охоплено 14405 дітей, що складає 58 % від загальної кількості. Це на 8% більше від запланованої кількості.

 Значну частину з цих дітей склала учнівська молодь соціально уразливих категорій, а саме: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти, які перебувають на диспансерному обліку, діти з девіантною поведінкою, а також обдаровані та талановиті діти. В результаті цієї роботи понад 5 тисяч  дітей соціально уразливих категорій було охоплено заходами літнього відпочинку.

 Улітку поточного року місцеву оздоровчу базу складали: Чернігівський обласний дитячий протитуберкульозний санаторій “Зелений гай”, дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Дружба”, реабілітаційний центр “Відродження” та 35 пришкільних таборів. Всього на місцевій оздоровчій базі відпочили та оздоровились 2583 дитини.

 Заслухавши та обговоривши довідку заступника начальника відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради, керуючись пунктом 8 частини 1 статті 7 Закону України "Про оздоровлення та відпочинок дітей",  виконком міської ради вирішив:

 1. Управлінням та відділам Чернігівської міської ради визначити пріоритетним напрямком їх роботи оздоровлення та відпочинок дітей міста Чернігова.  

2. Відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради (Голуб В.Л.):

2.1. Продовжити роботу щодо забезпечення організації  відпочинку та оздоровлення дітей міста щорічно влітку не менше 50% дітей шкільного віку.

2.2. Сприяти першочерговому оздоровленню дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей з девіантною поведінкою,  а також обдарованих і талановитих дітей.

 2.3. Забезпечити розробку та виконання чіткого плану підготовки та проведення оздоровчої кампанії в місті Чернігові на 2010 та подальші роки.

 2.4. Розглянути можливість організації заходів літнього відпочинку на базі комунального закладу „Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання” Чернігівської міської ради.

 2.5. Систематично висвітлювати хід оздоровчої кампанії в засобах масової інформації.

 3. Управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Бойко Ю.І.):

 3.1. Розробити заходи щодо забезпечення проведення необхідних підготовчих та ремонтних робіт в оздоровчому закладі санаторного типу “Дружба”.

 4. Управлінню освіти Чернігівської міської ради (Купріяненко В.П.), управлінню охорони здоров’я Чернігівської міської ради (Бойко Ю.І.), відділу по фізичній культурі та спорту Чернігівської міської ради (Стецько О.М.), Чернігівському міському центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді (Сердюк О.С.), Деснянській та Новозаводській районним в місті Чернігові радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.) узгодити дії в напрямку створення якісного, ефективного відпочинку та оздоровлення дітей міста влітку та своєчасно інформувати про кількість оздоровлених дітей відділ у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

 5. Управлінням охорони здоров’я (Бойко Ю.І.) та освіти Чернігівської міської ради (Купріяненко В.П.) вжити заходів щодо поліпшення виховної, культурно-масової та фізкультурно-спортивної роботи з дітьми під час їх оздоровлення, забезпечити оздоровчі заклади сучасною методикою проведення змістовного дозвілля дітей, ігровим, спортивним інвентарем та обладнанням.

 6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Тунік-Фриз О.В.

 

 Міський голова                                                                                           О.В. Соколов 

 Заступник міського голови –
        керуючий справами виконкому                                                             С.Г. Віхров


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!