Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 жовтня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 травня 2010 року                                                                                                            №100

Про тарифи на послуги
водопостачання та водовідведення 

 Відповідно до підпункту 2 пункту “а” статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» і статті 13 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання», керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2006 року №959 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення», враховуючи висновки Державної інспекції з контролю за цінами в Чернігівській області щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво послуг централізованого водопостачання та водовідведення від 20 квітня 2010 року №№  33, 34 виконавчий комітет міської ради вирішив: 

 Встановити для комунального підприємства “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення у розмірі:

 

Послуги

Тариф з урахуванням ПДВ, грн./м3

Водопостачання

2,49

Водовідведення

2,19

 Тарифи застосовувати для розрахунків за надання послуг водопостачання та водовідведення з населенням, яке проживає в житлових будинках та гуртожитках м. Чернігова, незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості житла, житлово-експлуатаційними організаціями за послуги, які використовуються для обслуговування та утримання житла.

 Погодити для застосування суб’єктами господарювання за списком згідно з додатком тарифи на послуги водопостачання та водовідведення для населення у розмірах, встановлених для комунального підприємства «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради пунктом 1 цього рішення.

 3. Вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 червня 2009 року №151 «Про тарифи на послуги водопостачання та водовідведення в м. Чернігові».

 4. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості"» (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін у газеті та на офіційному web-сайті міської ради.

 5. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

 6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Білоусова О.О.

 

Міський голова                                                                                                      О.В. Соколов

        Заступник міського голови – 
        керуючий справами виконкому                                                                        С.Г. Віхров


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!