Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 жовтня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років"


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 21 червня 2010 року                                                                                                              № 121

Про підготовку міського комунального
господарства до роботи в осінньо-зимовий
період 2010-2011 років

 Згідно з підпунктом 1 пункту „а” статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою своєчасної і якісної підготовки міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Взяти до відома інформацію начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради Антошина В.Л. про підготовку міського комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років.

 2. Затвердити:

 2.1. План заходів щодо підготовки житлового фонду, об’єктів житлово-комунального господарства і соціальної сфери до роботи в зимовий період 2010-2011 років згідно з додатком 1.

 2.2. Склад міського оперативного штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2010-2011 років згідно з додатком 2.

 3. До 1 жовтня 2010 року керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: „Чернігівводоканал”, „Чернігівське тролейбусне управління”, „Деснянське”, „Новозаводське”, „ЖЕК-2”, „ЖЕК-6”, „ЖЕК-10”, „ЖЕК-13” (Шкінь О.М., Коржов О.А., Шаповалов І.О., Кучма А.В., Пригара В.В., Данич Г.М., Кривенко В.Г., Прищеп В.М.):

 3.1. Забезпечити готовність водопровідних, каналізаційних мереж, житлових будинків та виробничих приміщень до роботи в зимових умовах;

 3.2. Вжити необхідних заходів щодо погашення заборгованості за спожиті газ, електроенергію, послуги водо-, теплопостачання та водовідведення і забезпечити оплату поточного їхнього споживання в повному обсязі.

 4. До 1 жовтня 2010 року керівникам відкритих акціонерних товариств: „Облтеплокомуненерго” (Барбаров Ю.А.), „Чернігівгаз” (Ярова А.А.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Білобров О.М.), приватного підприємства  „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В.О.), Чернігівських міських електричних мереж (Степанець В.І.), комунального підприємства „Облсвітло” Чернігівської обласної ради (Коновалов О.І.) забезпечити готовність орендованих теплових, електричних, газових мереж, котелень, теплопунктів, які перебувають у комунальній власності, до роботи в зимових умовах.

 5. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.), управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Антошин В.Л.), комунальним підприємствам Чернігівської міської ради: „Деснянське”, „Новозаводське”, „ЖЕК-2”, „ЖЕК-6”, „ЖЕК-10”, „ЖЕК-13”, „АТП-2528”, „Зеленбуд” (Шаповалов І.О., Кучма А.В., Пригара В.В., Данич Г.М., Кривенко В.Г., Прищеп В.М., Жигалко О.М., Брайко В.Б.) відповідно до діючих технічних нормативів зимового прибирання міста вирішити питання залучення техніки підприємств і організацій різних форм власності для ліквідації снігових заносів, створити необхідні запаси паливно-мастильних матеріалів, запасних частин та піщано-соляної суміші на цей період.

 6. Керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: „Деснянське”, „Новозаводське”, „ЖЕК-2”, „ЖЕК-6”, „ЖЕК-10”, „ЖЕК-13” (Шаповалов І.О., Кучма А.В., Пригара В.В., Данич Г.М., Кривенко В.Г., Прищеп В.М.) забезпечити виконання графіків поточного ремонту покрівель житлових будинків на 2010 рік.

 7. До 1 серпня 2010 року комунальному підприємству „Дільниця з контролю за благоустроєм міста” Чернігівської міської ради (Федорець І.В.) вжити заходів щодо відновлення асфальтобетонного покриття вулиць, тротуарів та зелених зон у місцях проведення ремонтних і будівельних робіт.

 8. Комунальному підприємству „Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради (Шкінь О.М.), відкритому акціонерному товариству „Облтеплокомуненерго” (Барбаров Ю.А.), комунальному енергогенеруючому підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Білобров О.М.), приватному підприємству „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В.О.) забезпечити відновлення асфальтобетонного покриття вулиць, тротуарів та зелених зон у місцях проведення аварійних ремонтно-відновлювальних робіт. Прийом робіт здійснювати балансоутримувачам цих об’єктів.

 9. Керівникам комунального підприємства „Облсвітло” Чернігівської обласної ради (Коновалов О.І.), Чернігівських міських електричних мереж (Степанець В.І.), комунального підприємства „Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради (Коржов О.А.) забезпечити розчистку зелених насаджень в охоронних зонах повітряних електричних ліній та у місцях проходження контактних мереж.

 10. Відкритому акціонерному товариству „Чернігівгаз” (Ярова А.А.) відновити проведення планово-технічного обслуговування газових приладів та обладнання у житловому фонді згідно з вимогами Положення про технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення, затвердженого наказом Державної акціонерної холдингової компанії „Укргаз” від 30 липня 1997 року № 35.

 11. До 1 жовтня 2010 року керівникам: відкритого акціонерного товариства „Облтеплокомуненерго” (Барбаров Ю.А.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Білобров О.М.), приватного підприємства  „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В.О.) розробити та подати на погодження температурні графіки на опалювальний сезон 2010-2011 років.

 12. Керівникам відкритого акціонерного товариства „Облтепло-комуненерго” (Барбаров Ю.А.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Білобров О.М.), приватного підприємства  „Спеціальна енергетична компанія” (Козлов В.О.), підприємств і організацій, що мають на балансі котельні і забезпечують теплом багатоквартирні житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури, здійснювати видачу відповідних дозволів на підключення систем опалення та гарячого водопостачання нових будівель до теплових мереж централізованої системи теплопостачання міста у період з 1 травня до 1 вересня поточного року.

 13. Управлінням Чернігівської міської ради: житлово-комунального господарства (Антошин В.Л.), освіти (Купріяненко В.П.), охорони здоров’я (Бойко Ю.І.), культури (Васюта О.П.), фінансовому управлінню (Бистров В.Е.) забезпечити своєчасний розрахунок за спожиті електроенергію, природний газ, послуги з тепло-, водопостачання і водовідведення та послуги аварійних служб.

 14. Деснянській та Новозаводській районним у місті Чернігові радам (Сенькович М.О., Глиняний О.І.):

 14.1. До 1 жовтня 2010 року визначити та погодити з державним управлінням екології та природних ресурсів в Чернігівській області місця складування снігу.

 14.2. Спільно з балансоутримувачами житлових будинків до 1 жовтня 2010 року провести обстеження житлових будинків, що перебувають в управлінні підприємств, установ, організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків щодо готовності їх до експлуатації у зимовий період.

 14.3. Здійснити фінансування робіт з очищення від снігових заметів у зимовий період вулично-дорожньої мережі міста, де проходять маршрути міського пасажирського транспорту загального користування.

 14.4. На випадок снігових заметів розробити заходи щодо забезпечення прибирання вулиць міста підприємствами та організаціями, що мають спеціальну техніку для виконання цих робіт.

 14.5. Вжити заходів щодо ліквідації стихійних сміттєзвалищ та підтримання належного санітарного стану міських територій.

 15. Рекомендувати керівникам закритого акціонерного товариства виробничо-торгова фірма „Сіверянка”, моторвагонного депо Чернігів, дочірнього підприємства „Чернігівська механізована колона № 59” відкритого акціонерного товариства „Чернігівводбуд”, Чернігівського державного технологічного університету та інших підприємств і організацій, що мають на балансі котельні і забезпечують теплом багатоквартирні житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури, вжити необхідних заходів щодо заготівлі основного та резервного палива на зимовий період, привести у робочий стан котельне обладнання та інженерні мережі до початку опалювального сезону.

 16. Рекомендувати начальнику центру телекомунікаційних послуг Чернігівської філії ВАТ „Укртелеком” (Стинцов С.А.) відремонтувати та привести у робочий стан телефони-автомати, приділивши особливу увагу підтриманню в робочому стані тих, які знаходяться на околицях міста.

 17. До 1 жовтня 2010 року управлінню транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради (Воронін В.В.) спільно з транспортними організаціями міста виконати заплановані заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період підприємств і рухомого складу, придбати паливно-мастильні матеріали зимових марок та забезпечити підготовку необхідної кількості транспортних засобів для перевезення пасажирів у зимовий період.

 18. Фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Буцко О.В.), керівникам підприємств, організацій усіх форм власності, у разі необхідності, забезпечити доступ спеціалізованих організацій міста до інженерних мереж, розміщених на територіях об’єктів комунальної власності та підприємств для ліквідації аварійних ситуацій на цих мережах та їх технічного обслуговування.

 19. Начальнику комунального підприємства „Чернігівське міське шляхове управління” Чернігівської міської ради (Стадник М.Г.) привести колодязі на інженерних мережах, що знаходяться на проїжджій частині вулиць та доріг міста, у належний стан згідно з Державними будівельними нормами. Оплату робіт здійснювати балансоутримувачам цих об’єктів.

 20. Керівникам комунальних підприємств Чернігівської міської ради: „Чернігівське міське шляхове управління”, „Чернігівводоканал” (Стадник М.Г., Шкінь О.М.), комунального енергогенеруючого підрозділу „Чернігівська теплоелектроцентраль” ТОВ фірми „ТехНова” (Білобров О.М.), відкритих акціонерних товариств: „Облтеплокомуненерго” (Барбаров Ю.А.), „Чернігівгаз” (Ярова А.А.), Чернігівської філії відкритого акціонерного товариства „Укртелеком” (Сидоренко О.В.) привести колодязі на інженерних мережах, що знаходяться у їхньому підпорядкуванні, у належний стан згідно з Державним стандартом України 3587-97, затвердженим і введеним в дію наказом Держстандарту України від 31 липня 1997 року № 441.

 21. Керівникам підприємств, установ і організацій міста незалежно від форм власності та відомчої підпорядкованості заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші протиожеледні матеріали для роботи взимку.

Контроль за виконанням цього заходу покласти на управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради  (Антошин В.Л.).

 22. Управлінням Чернігівської міської ради: освіти (Купріяненко В.П.), охорони здоров’я (Бойко Ю.І.), культури (Васюта О.П.) забезпечити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2010-2011 років закладів освіти, охорони здоров’я, культури, провести планові повірки та ремонт засобів обліку споживання тепла і води, заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші матеріали для роботи взимку.

 23. Міському оперативному штабу з питань підготовки і роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури в осінньо-зимовий період 2010-2011 років з 1 липня 2010 року щомісяця заслуховувати керівників підприємств і організацій міста про хід підготовки до зими комунального господарства, об’єктів соціальної сфери, будівельного комплексу та громадського транспорту міста.

 24. Керівникам житлово-експлуатаційних, водо-, теплопостачальних підприємств, управлінням: освіти (Купріяненко В.П.), охорони здоров’я (Бойко Ю.І.) Чернігівської міської ради надавати управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради двічі на місяць, не пізніше 10-го та 25-го числа кожного місяця, оперативну інформацію про хід виконання запланованих ремонтних робіт.

 25. Керівникам управлінь, відділів Чернігівської міської ради та підвідомчих їм підприємств, організацій, закладів надавати управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради двічі на місяць, не пізніше 10-го та 25-го числа кожного місяця, оперативну інформацію стосовно проведення підготовчих робіт щодо забезпечення в опалювальний період 2010-2011 років економії енергоресурсів не менше 15 відсотків.

 26. Зобов’язати керівників управлінь та відділів Чернігівської міської ради до 1 жовтня 2010 року надати управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради для узагальнення інформацію про готовність підвідомчих підприємств, організацій та закладів до роботи в зимових умовах.

 27. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.

 

 Міський голова                                                                                                                О.В. Соколов

        Заступник міського голови – 
         керуючий справами виконкому                                                                                  С.Г. Віхров


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!