Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
27 жовтня 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова»


УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

від 20 липня 2010 року                                                                                                              № 165

Про внесення змін до
рішення виконавчого комітету
Чернігівської міської ради
від 20 жовтня 2008 року № 279
«Про Порядок розміщення зовнішньої
реклами на території міста Чернігова»

 Відповідно до законів України «Про рекламу», «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 32 Типових правил розміщення зовнішньої реклами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

 1. Внести до Порядку розміщення короткочасної зовнішньої реклами на території міста Чернігова, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 20 липня 2009 року № 188 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 20 жовтня 2008 року № 279 «Про Порядок розміщення зовнішньої реклами на території міста Чернігова», такі зміни:

 1.1. Підпункт 1.3. пункту 1. доповнити абзацами:

«Термін «короткочасна рекламна акція» вживається у цьому Порядку як акція з використанням рекламних щитів, прапорів, повітряних куль тощо, які інформують виключно про культурно-масові, спортивні, громадські  та благодійні заходи, які будуть проводитись чи проводяться у місті (за виключенням заходів комерційного та політичного спрямування), термін розміщення якої не перевищує терміну проведення короткочасної рекламної акції, але не більше двох місяців.

Короткочасна рекламна акція є різновидом короткочасної зовнішньої реклами».

1.2. Підпункт 5.1. пункту 5. викласти в наступній редакції:

«Оплата за тимчасове користування місцями розміщення короткочасної зовнішньої реклами здійснюється в порядку, затвердженому виконавчим комітетом міської ради у розмірі 1 грн. 03 коп. (без урахування ПДВ) за одне місце на добу.

Оплата за користування місцями проведення короткочасної рекламної акції проводиться у розмірі 16 грн. 47 коп. на добу з одного рекламного засобу (без урахування ПДВ)».

 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова  І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у газеті та на офіційному сайті міської ради у десятиденний термін.

 3.  Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

 4. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

  

 Секретар міської ради                                                                                             О. С. Шеремет

  
         Заступник міського голови -  
         керуючий справами виконкому                                                                           С. Г. Віхров


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!