Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 листопада 2010 р.

Рішення виконавчого комітету "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 вересня 2008 року №263"УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ


Р І Ш Е Н Н Я


від 18 жовтня 2010 року                                                                                                   №249


Про внесення змін до рішення
виконавчого комітету міської
ради від 30 вересня 2008 року
№263

Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 32 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив:

1. Внести наступні зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 30 вересня 2008 року №263 «Про тарифи на послуги теплопостачання в м. Чернігові»:

1.1. Доповнити рішення пунктом 3 наступного змісту:
«3. Управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Максименко В.М., Марчук І.П.) при нарахуванні пільг та субсидій мешканцям, будинки яких обладнані приладами обліку спожитого тепла:

3.1. Здійснювати нарахування пільг та субсидій на послуги опалення протягом опалювального періоду на підставі фактично спожитої теплової енергії із розрахунку на 1 м2 опалювальної площі.

3.2. Перерахунок житлових субсидій здійснювати після закінчення опалювального періоду на підставі довідок про фактично спожиту теплову енергію, наданих підприємствами-надавачами послуг, у межах встановленої річної норми споживання теплової енергії на опалення згідно з пунктом 1 розділу І додатка до цього рішення. У разі, якщо фактична тривалість опалювального періоду перевищує 183 доби, річна норма споживання теплової енергії на опалення коригується шляхом збільшення на 0,0008 Гкал/м2 за кожен день перевищення тривалості опалювального періоду».

1.2. Пункти 3 – 7 рішення вважати відповідно пунктами 4 – 8.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості"» (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін у газеті та на офіційному web-сайті міської ради.

3. Рішення набуває чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Сердюка О.В.


Міський голова                                                                                                                 О. В. Соколов
 

Заступник міського голови -
       керуючий справами виконкому                                                                                    С. Г. ВіхровОнлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!