Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 березня 2019 р.

Рішення виконкому "Про надання згоди на створення об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

29 березня 2019 року  №115


Про надання згоди на створення об’єкта
інженерно-транспортної інфраструктури та
благоустрою

 

Керуючись підпунктом 7 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури міста Чернігова, затвердженим рішенням міської ради від  29 червня 2017 року № 21/VІІ-13 (далі – Положення), розглянувши лист приватного підприємства «Геліодор» від 13 березня 2019 року № 13 та пропозиції управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, виконавчий комітет міської ради вирішив: 

1. Надати згоду приватному підприємству «Геліодор» (Інвестору) за власні кошти здійснити проектування та подальше створення об’єкта інженерно-транспортної інфраструктури та благоустрою – «Будівництво під’їздної дороги до новозбудованих житлових будинків по вул. Князя Чорного, 4-а» поза межами земельної ділянки, що виділена Інвестору для будівництва житлових будинків, з наступною передачею цього об’єкта у комунальну власність територіальної громади міста Чернігова.

2. Функції замовника з проектування та створення об’єкта інженерно- транспортної інфраструктури та благоустрою, визначеного в пункті 1 цього рішення, покласти на управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.).

3. Управлінню житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради (Куц Я.В.) забезпечити укладання необхідних договорів з Інвестором та вчинення дій, спрямованих на виконання цього рішення.

4. Відповідно до пункту 5.2. Положення зменшити величину пайової участі (внеску) приватного підприємства «Геліодор» у розвитку інфраструктури міста на суму кошторисної вартості об’єкта інженерно- транспортної інфраструктури та благоустрою при створенні ним інших об’єктів будівництва, після надання згоди на передачу об’єкта інженерно- транспортної інфраструктури та благоустрою в комунальну власність територіальної громади міста Чернігова.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступників міського голови відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Заступник міського голови                                                                                О. ЛОМАКО 

 

Секретар міської ради                                                                                      М. ЧЕРНЕНОК

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!