Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 березня 2019 р.

Рішення виконкому "Про внесення змін і доповнень до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 15 січня 2019 року № 6 « Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2019 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова»"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

14 березня 2019 року  №110


Про внесення змін і доповнень до рішення
виконавчого комітету Чернігівської  міської ради
від 15 січня 2019 року № 6 « Про затвердження
переліків об’єктів житлово-комунального
господарства, інших об’єктів інфраструктури
та природоохоронних заходів на 2019 рік, що
фінансується за рахунок коштів міського
бюджету міста Чернігова»

 

Керуючись статтями 28, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення міської ради від 29 листопада 2018 року № 36/VІІ-33 «Про міський бюджет на 2019 рік» зі змінами, та доповненнями  розглянувши надані управлінням житлово-комунального господарства міської ради переліки об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2019 рік, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова, виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Внести зміни і доповнення до рішення виконавчого комітету міської ради від 15 січня 2019 року № 6 «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури та природоохоронних заходів на 2019 рік, що фінансується за рахунок коштів міського бюджету міста Чернігова», а саме:

1.1. Викласти пункт 2 рішення у такій редакції:

«2. Затвердити Перелік об’єктів на виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 2019 рік у сумі 11 273 472 грн. 11коп.».

1.2. Викласти додатки 1, 3, 5, 15 у новій редакції, що додаються. 

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Черненка А. В.


Міський голова                                                                                                  В. АТРОШЕНКО  

 

  

Секретар міської ради                                                                                    М. ЧЕРНЕНОК 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!