Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 березня 2019 р.

Рішення виконкому "Про погодження внесення змін до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

12 березня 2019 року  №101


Про погодження внесення змін до Програми
сприяння забезпечення новим житлом
мешканців непридатного для проживання
та застарілого житлового фонду
міста Чернігова на 2019 – 2023 роки

 

 

Керуючись статтею 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши пропозиції комунального підприємства «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради від 14 грудня 2018 року       № 01-09/600, виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

1. Погодити внесення змін до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки та викласти розділи 4, 5 в редакції згідно з додатком.

 

2. Управлінню архітектури та містобудування Чернігівської міської ради (Калюжний С. С.) внести зміни до Програми сприяння забезпечення новим житлом мешканців непридатного для проживання та застарілого житлового фонду міста Чернігова на 2019 – 2023 роки на розгляд сесії міської ради.

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.Міський голова                                                                                                  В. АТРОШЕНКО      

 

Секретар міської ради                                                                                    М. ЧЕРНЕНОК 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!