Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 січня 2019 р.

Рішення виконкому "Про переведення квартири з житлового фонду до нежитлового в Деснянському районі "УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

м. Чернігів

15 січня 2019 року  № 1


Про  переведення квартири
з житлового фонду до нежитлового
в Деснянському районі

 

Керуючись статтями 7, 8 Житлового кодексу Української РСР та статтями 40 і 59  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши звернення громадян щодо переведення до нежитлового фонду  квартири,  що належить їм на праві приватної власності, погодження управління архітектури та містобудування міської ради і акт комісії з питань переведення житлових приміщень у нежитлові  Деснянської районної у місті ради,   виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Перевести з житлового фонду до нежитлового квартиру №  65  по  вулиці Серьожнікова, 5,  яка належить Автуніч Олександру Миколайовичу та Стаху Максиму Юрійовичу.

2. Управлінню архітектури та містобудування міської ради (Калюжний С. С.) спільно з власниками  внести пропозиції щодо подальшого використання квартири № 65 по вулиці Серьожнікова, 5  для влаштування магазину чаю та кави з кав’ярнею  з окремим входом.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Атрощенка О. А.Міський голова                                                                                        В. А. Атрошенко          

 

Секретар міської ради                                                                            М. П. Черненок     

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!