Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти

Рішення міської ради

  1. ПРОТОКОЛ пленарного засідання першої сесії Чернігівської міської ради восьмого скликання
  2. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-1 "Про обрання секретаря Чернігівської міської ради VІІІ скликання"
  3. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-2 "Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючого справами виконкому"
  4. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-3 "Про утворення виконавчого комітету Чернігівської міської ради VІІІ скликання та затвердження його персонального складу"
  5. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-4 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань комунальної власності, бюджету та фінансів, обрання голови і затвердження її складу"
  6. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-5 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, обрання голови і затвердження її складу"
  7. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-6 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв'язку та енергозбереження,обрання голови і затвердження її складу"
  8. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-7 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань cоціально-економічного розвитку, підприємництва, туризму та інвестиційної діяльності, обрання голови і затвердження її складу"
  9. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-8 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань освіти, медицини, соціального захисту, культури, молодіжної політики та спорту, обрання голови і затвердження її складу"
  10. Рішення міської ради від 20 листопада 2020 року № 1/VIII-9 "Про утворення постійної комісії Чернігівської міської ради VІІІ скликання з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції, обрання голови і затвердження її складу"
Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!