Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 листопада 2010 р.

Рішення міської ради "Про Програму відновлення твердого покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста на 2005-2007 роки "

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сімнадцята сесія четвертого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

     8 вересня 2005 року

 


Про Програму відновлення твердого
покриття доріг та проїздів у житловій
забудові міста на 2005-2007 роки

 

Відповідно до підпункту 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою забезпечення безпечного руху транспортних засобів та пішоходів у районах житлової забудови міста Чернігова міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму відновлення твердого покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста на 2005-2007 роки, що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради /Климчук О.Л./ щорічно при формуванні міського бюджету передбачати видатки у розмірах згідно з Програмою.

3. Управлінню житлово-комунального господарства міської ради /Короленко С.О./ вжити відповідних заходів щодо реалізації Програми відновлення твердого покриття доріг та проїздів у житловій забудові міста на 2005-2007 роки.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань архітектури і будівництва житлово-комунального господарства ( Димшевський В.Ф.) та заступника міського голови Сердюка О.В.

 

 

Міський голова                                                                                О.В.СоколовАнонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!