Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 листопада 2010 р.

Рішення міської ради "Про Програму з охорони життя людей на водних об’єктах у місті Чернігів на 2006-2010 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сімнадцята сесія четвертого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про Програму з охорони життя
людей на водних об’єктах у місті
Чернігів на 2006-2010 роки

 

З метою запобігання виникненню нещасних випадків і надзвичайних  ситуацій на водних об’єктах та відповідно до законів України „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Бюджетного кодексу України, розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-Рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 року № 264 „Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах” міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму з охорони   життя людей на водних об’єктах у місті Чернігів на 2006-2010 роки,  що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Климчук О.Л.) щорічно при формуванні міського бюджету передбачати видатки у розмірах згідно з Програмою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету    (Вакуленко В.М.),    з    питань   охорони    здоров’я   та   екології  (Фаль В.П.) та заступника міського голови Сердюка О.В.

  

Міський голова                                                                                                О.В. Соколов

                                               


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!