Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 листопада 2010 р.

Рішення міської ради "Про Програму з охорони життя людей на водних об’єктах у місті Чернігів на 2006-2010 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(сімнадцята сесія четвертого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 


Про Програму з охорони життя
людей на водних об’єктах у місті
Чернігів на 2006-2010 роки

 

З метою запобігання виникненню нещасних випадків і надзвичайних  ситуацій на водних об’єктах та відповідно до законів України „Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру”, Бюджетного кодексу України, розпорядження Президента України від 14 липня 2001 року № 190/2001-Рп „Про невідкладні заходи щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах”, постанови Кабінету Міністрів України від 06.03.2002 року № 264 „Про затвердження Порядку обліку місць масового відпочинку населення на водних об’єктах” міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму з охорони   життя людей на водних об’єктах у місті Чернігів на 2006-2010 роки,  що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Климчук О.Л.) щорічно при формуванні міського бюджету передбачати видатки у розмірах згідно з Програмою.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету    (Вакуленко В.М.),    з    питань   охорони    здоров’я   та   екології  (Фаль В.П.) та заступника міського голови Сердюка О.В.

  

Міський голова                                                                                                О.В. Соколов

                                               


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!