Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 листопада 2013 р.

Рішення міської ради "Про затвердження Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять четверта сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 жовтня 2013 року

 
Про затвердження Положення
про Чернігівський міський центр
соціальних служб для сім’ї, дітей
та молоді 

 

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 року № 573 «Про затвердження Загального положення про центр соціальних служб для сімей, дітей та молоді» та з метою приведення Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у відповідність до вимог чинного законодавства, міська рада вирішила:

 1. Затвердити Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Положення) в новій редакції, що додається.

 2. Директору Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кузнецовій-Молодчій Т. С. забезпечити проведення державної реєстрації Положення згідно з вимогами чинного законодавства.

 3. Рішення Чернігівської міської ради від 28.02.2011 року «Про затвердження Положення про Чернігівський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді» (6 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (15 сесія, 22 сесія 6 скликання) вважати таким, що втратило чинність.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романову А. А. та постійну комісію міської ради з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту (Касаткіна Т. І.)

 

 

Міський голова                                                                                                   О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!