Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 листопада 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на 2007 – 2015 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять четверта сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

29 жовтня 2013 року

 
Про внесення змін та доповнень
до Програми стабілізації
і розвитку міського
електричного транспорту
м. Чернігова на 2007 – 2015 роки

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону  України „Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 3 статті 8 Закону України «Про міський електричний транспорт», постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» від 24 липня 2013 року № 601 міська рада вирішила:

1. Затвердити зміни та доповнення до Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на 2007-2015 роки, що додаються.

2. При уточненні міського бюджету на 2013 рік передбачити видатки на виконання Програми стабілізації і розвитку міського електричного транспорту м. Чернігова на період до 2017 року.

3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови  Андроса С. О. та постійну комісію міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (Шкурат О. В.) 

 

 

Міський голова                                                                    О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!