Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 червня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Положення про управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять друга сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

7 червня 2013 року

 


Про внесення змін та доповнень до
Положення про управління адміністративних
послуг Чернігівської міської ради  
 

Відповідно до частини 4 статті 54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про адміністративні послуги»,  міська рада  вирішила:

1. Внести зміни та доповнення до Положення про управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 22 червня 2012 року «Про внесення змін та доповнень до рішення міської  ради від 31 січня 2011 року «Про структуру виконавчих органів міської ради» (п’ята сесія шостого скликання) (двадцять друга сесія шостого  скликання):

1.1. Розділ 2 Положення доповнити пунктом наступного змісту:

 «2.9. Надання адміністративних послуг у випадках передбачених законом».

 1.2. Розділ 3 Положення доповнити пунктом наступного змісту:

  « 3.26. Здійснює постійний моніторинг нормативно – правових актів, що регулюють відносини у сфері надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру, та вносить пропозиції щодо змін та доповнень до діючих та проектів законодавчих актів з метою удосконалення системи надання адміністративних послуг».

 1.3. В пункті 3.19 розділу 3 слово «центру» замінити на слово «управління».

 1.4.  Пункт 3.4. розділу 3 доповнити абзацом наступного змісту:

«3.4. Проводить попередню експертизу регламентів (інформаційних карток), розроблених місцевими дозвільними органами, що надаються на погодження міському голові».

1.5. Розділ 5 Положення доповнити пунктом наступного змісту:

«5.12. Передавати в оренду, відповідно до вимог чинного законодавства, нерухоме майно та окремо індивідуально  визначене майно, яке перебуває в оперативному управлінні управління адміністративних послуг міської ради.

Реалізовувати інші права та функції, що визначені діючим законодавством».

2. Начальнику управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради Овсянику М. К. вжити заходи щодо державної реєстрації Положення про управління адміністративних послуг Чернігівської міської ради  зі змінами та доповненнями в порядку, передбаченому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О. та постійну комісію Чернігівської міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту (Скоробагатько Л. І.).

 

 

 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!