Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 червня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова "


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять друга сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

7 червня 2013 року

Про внесення змін та доповнень
до Положення про порядок  
відчуження, списання, передачі
основних засобів, що є комунальною
власністю територіальної громади
м. Чернігова

 

 Відповідно до пункту 30 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зміни до Порядку відчуження об’єктів державної власності та Порядку списання об’єктів державної власності, затверджених постановами Кабінету Міністрів України, та пропозиції постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва, міська рада вирішила:

1.Внести до Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, затвердженого рішенням міської ради від 26 червня 2012 року «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова» (22 сесія 6 скликання), зміни та доповнення, що додаються.

2.Фонду комунального майна міської ради (Буцко О. В.) та  керівникам організацій, установ, закладів, комунальних підприємств при вирішенні питань щодо відчуження, списання та передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, враховувати у своїй діяльності внесені зміни та доповнення до цього Положення.

3.Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4.Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С.О.

 

Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!