Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 червня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму зайнятості населення м. Чернігова на період до 2017 року


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять друга сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

7 червня 2013 року

 


Про Програму зайнятості населення
м. Чернігова на період до 2017 року

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом міської ради проект Програми зайнятості населення  м. Чернігова на період до 2017 року роки, відповідно до статті 18 Закону України “Про зайнятість населення” та керуючись пунктом 22 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму зайнятості населення м. Чернігова на період до 2017 року (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню економіки міської ради (Максименко Л. В.), управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (Максименко В. М., Марчук  І. П.) і міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) скоординувати роботу зацікавлених організацій, установ та підприємств міста щодо виконання заходів Програми.

3. Підприємствам, організаціям та установам міста, незалежно від форм власності, забезпечити виконання завдань, передбачених Програмою.

4. Міському центру зайнятості (Зевченко О. О.) інформувати про хід виконання Програми виконавчий комітет міської ради та обласний центр зайнятості до 20 числа кожного наступного за кварталом місяця.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О. і постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного    розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

 


 

Міський голова                                                                                                               О.В. Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!