Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 квітня 2013 р.

Рішення міської ради "Про найменування нових вулиць міста"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 квітня 2013 року

 
Про найменування нових вулиць міста

 Розглянувши звернення обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельна компанія «ЕКО-ПАРК», ураховуючи рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 1 квітня 2013 року № 89 «Про найменування нових вулиць», пропозиції комісії з упорядкування найменувань вулиць м. Чернігова, управління архітектури та містобудування міської ради, постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, протокол № 1 загальних зборів громадян за місцем проживання від 10 серпня 2012 року щодо присвоєння назв новоутвореним вулицям в районі будівництва котеджної забудови на розі вулиць 1-го Травня – Маресьєва та керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила: 

 1. Найменувати нові вулиці міста іменами видатних історичних, громадських  та культурних діячів, життя та діяльність яких пов’язана з Чернігівщиною згідно зі схемою, що додається, а саме:

вулиця Проектна 1 – вулиця Лазаря Барановича;

вулиця Проектна 2 – вулиця Короткова;

вулиця Проектна 3 – вулиця Героїв Крут;

вулиця Проектна 4 –  вулиця Галанова.

2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

3. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О. С. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин  (Тарасовець Ю. М.).

 

Міський голова                                                                                 О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!