Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 квітня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до Програми організації та проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова"


 
УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 квітня 2013 року

 
Про внесення змін до Програми
організації та проведення у 2013 році
оплачуваних громадських робіт для
незайнятого населення м. Чернігова

 

 У зв’язку із прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови від 20 березня 2013 року №175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру»,  керуючись статтею 31 Закону України “Про зайнятість населення” та відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1. Внести наступні зміни до Програми організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для  незайнятого населення м. Чернігова, затвердженої рішенням міської ради від 26 грудня 2012 року «Про програму організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятого населення м. Чернігова» на 28 сесії 6 скликання (далі – Програма):

1.1. Назву Програми викласти у такій редакції:

«Програма організації та проведення у 2013 році громадських робіт для  незайнятого населення м. Чернігова»

1.2. У тексті Програми словосполучення «оплачувані громадські роботи» у всіх відмінках замінити на словосполучення «громадські роботи».

1.3. Абзац 5 Програми викласти у такій редакції:

«Закон України «Про зайнятість населення», остання редакція якого була прийнята у липні 2012 року, Порядок організації громадських та інших видів робіт тимчасового характеру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року №175 «Про затвердження Порядку організації громадських та інших робіт тимчасового характеру», визначають різні підходи стосовно організації цих робіт, передбачають з 2013 року фінансування їх за рахунок коштів місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (далі – Фонд) на паритетних засадах, а також окремими підприємствами, організаціями і установами».

1.4. Пункт 6.3 Програми викласти у такій редакції:

«6.3. Фінансування оплачуваних громадських робіт для безробітних здійснюється в межах коштів Фонду, передбачених  на цю мету бюджетом Фонду та кошторисом центру зайнятості».

1.5. Пункти 6.6 та 6.7 з Програми виключити.

1.6. Змінити нумерацію пунктів Програми:

- пункт 6.8 на пункт 6.6;

- пункт 6.9 на пункт 6.7.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника  міського голови Андроса С. О. та постійну  комісію міської  ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.).

 

 Міський голова                                                                                          О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!