Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 квітня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Положення про управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради"


 
УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 квітня 2013 року

 
Про внесення змін та доповнень до
Положення про управління квартирного
обліку та приватизації житлового фонду
Чернігівської міської ради 

 Відповідно до частини 4 статті 54 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законів України «Про приватизацію державного житлового фонду», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»,  наказу Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16 грудня 2009 року № 396 «Про затвердження Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян»,  міська рада  вирішила:

 1. Внести зміни та доповнення до Положення про управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду Чернігівської міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 28 лютого 2011 року „Про Положення про виконавчі   органи   міської  ради” (шоста сесія шостого  скликання) зі змінами (п’ятнадцята, двадцять третя сесії шостого  скликання):

 1.1.  До розділу 2 Положення:

 1.1.1. Виключити підпункт 2.1.8. пункту 2.1. щодо внесення пропозицій про передачу у власність житла, збудованого в порядку пайової участі.

 1.1.2. Підпункт 2.2.22. пункту 2.2. викласти в новій редакції: «Здійснює підготовку та оформлення документів про передачу у власність громадян квартир багатоквартирних будинків, одноквартирних будинків, жилих приміщень у гуртожитках, кімнат у квартирах та одноквартирних будинках, де мешкають два і більше наймачів, з заповненням та проведенням видачі свідоцтв про право власності на житло, що належить до комунальної власності міста, дублікатів, свідоцтв про право власності на житло».

 1.2. Розділ 4 Положення доповнити пунктом 4.5. наступного змісту:

 «Для оформлення свідоцтв про право власності на житло замовляти, отримувати з подальшим використанням спеціальних бланків, зразки та опис яких затверджені у встановленому порядку, з державного підприємства  “Інформаційний центр” Міністерства юстиції України».

 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 Міський голова                                                                                         О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!