Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 квітня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 квітня 2013 року

 
Про внесення змін до переліку
об’єктів комунальної власності
територіальної громади м. Чернігова

 

 Відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, статей 78, 136 та 137 Господарського кодексу України, статей 25, 26 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з рухом майна та реформуванням житлово-комунального господарства міської ради, міська рада вирішила:

1. Внести зміни до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова та затвердити його в новій редакції (додатки 1, 2, 3) за станом на 1 січня 2013 року.

2. Фонду комунального майна міської ради (Буцко О. В.) у місячний термін внести зміни до договорів про закріплення майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на праві господарського відання за комунальними підприємствами та на праві оперативного управління за установами, закладами та організаціями міської ради з подальшим затвердженням.

3. Визнати таким, що втратив чинність, пункт 1 рішення міської ради від 30 березня 2012 року "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова" (19 сесія 6 скликання).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!