Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
26 квітня 2013 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення Чернігівської міської ради від 31 липня 2012 року «Про створення комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, та затвердження Положення про комісію» (23 сесія 6 скликання)"


 


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцять перша сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

19 квітня 2013 року

Про внесення змін до рішення
Чернігівської міської ради
від 31 липня 2012 року «Про
створення комісії із забезпечення
реалізації житлових прав громадян,
які мешкають у гуртожитках, та
затвердження Положення про
комісію» (23 сесія 6 скликання)

 Відповідно до статей 18, 26 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», статті 26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, міська рада вирішила:

1. Внести наступні зміни до рішення Чернігівської міської ради від 31 липня 2012 року  «Про створення комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, та затвердження Положення про комісію» (23 сесія 6 скликання):

 

1.1. Вивести зі складу комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках:

       Буцка Олександра Володимировича     

       Самусенка Олександра Андрійовича          

1.2. Ввести до складу комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках:

        Андроса  Сергія Олександровича          - першого заступника міського голови, голову комісії;

        Лазаренка  Олександра Анатолійовича - заступника начальника – начальника обліково-реєстраційного відділу комунального підприємства «Деснянське» Чернігівської міської ради;

        Россол  Парасковію Василівну                - представника мешканців гуртожитків міста Чернігова.

1.3. Пункт 12 Положення про комісію із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають у гуртожитках, затвердженого рішенням Чернігівської міської ради від 31 липня 2012 року «Про створення комісії із забезпечення реалізації житлових прав громадян, які мешкають  у гуртожитках, та затвердження Положення про комісію» (23 сесія 6 скликання) викласти в такій редакції:

«Рішення комісії, прийняті на засіданнях, оформлюються протоколом. Протокол засідання комісії підписується головою комісії (у разі його відсутності – заступником голови комісії) і відповідальним секретарем комісії».

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Андроса С. О. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.).

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!