Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 березня 2013 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


5 березня 2013 року


Про надання згоди на передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” міська рада вирішила:

 1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова державного житлового фонду:

 1.1. Квартир №№ 2 та 95 в житловому будинку № 9 по вул. Челюскінців, придбаних Державною іпотечною установою та переданих в оперативне управління управлінню Служби безпеки України в Чернігівській області;

 1.2. Квартир №№ 1-54 в 108-квартирному житловому будинку № 80 по  вул. Незалежності, які перебувають на балансі управління капітального будівництва та розвитку Державної пенітенціарної служби України.

 2. Враховуючи заяву товариства з обмеженою відповідальністю  “Житлобудсервіс”, надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішньої мережі газопостачання низького тиску до житлового будинку № 61а по вул. Старобілоуській (друга черга будівництва), побудованої за власні кошти, і закріпити на праві оперативного управління за фондом комунального майна Чернігівської міської ради.

 3. Надати згоду фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Буцко О. В.) на безоплатну передачу у державну власність до сфери управління Міністерства енергетики та вугільної промисловості України на баланс спеціалізованого підприємства з газопостачання та газифікації – публічного акціонерного товариства “Чернігівгаз”, яке здійснює ліцензійну діяльність з приєднанням до неприватизованої частини основних фондів, що належать до державної власності, зовнішньої мережі газопостачання низького тиску, зазначеної у пункті 2 цього рішення.

 4. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання). 

 5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

 Міський голова                                                                                  О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!