Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 березня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у 2012 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


5 березня 2013 року


Про Звіт фонду комунального майна
міської ради про хід та результати
відчуження майна комунальної власності
територіальної  громади м. Чернігова у 2012 році


Відповідно до підпункту 4 пункту "а" статті 29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пункту 18 Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання), заслухавши звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова у 2012 році, міська рада вирішила:

1. Затвердити Звіт фонду комунального майна міської ради про хід та результати відчуження майна комунальної власності територіальної громади
м. Чернігова у 2012 році, що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради (Буцко О. В.) здійснювати постійний контроль за виконанням покупцями умов договорів купівлі-продажу.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та першого заступника міського голови Андроса С. О.

 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!