Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 березня 2013 р.

Рішення міської ради "Про визнання таким, що втратило чинність, рішення Чернігівської міської ради від 30 червня 2006 року «Про перелік назв об’єктів, історичних і архітектурних пам’яток, які відносяться до місцевої символіки, що використовується з комерційною метою» (5 сесія 5 скликання)"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(тридцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


5 березня 2013 року


Про визнання таким, що втратило
чинність, рішення Чернігівської міської
ради від 30 червня 2006 року «Про перелік
назв об’єктів, історичних і архітектурних
пам’яток, які відносяться до місцевої
символіки, що використовується з
комерційною метою» (5 сесія 5 скликання)

 Відповідно до пункту 2 розділу ХІХ (Прикінцеві та перехідні положення) Податкового кодексу України та з метою дотримання вимог чинного законодавства міська рада вирішила:

 1. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Чернігівської міської ради від 30 червня 2006 року «Про перелік назв об’єктів, історичних і архітектурних пам’яток, які відносяться до місцевої символіки, що використовується з комерційною метою» (5 сесія 5 скликання). 

 2. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення.

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романову А. А. та постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту (Касаткіна Т. І.) 

 

 Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!