Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 лютого 2013 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять дев’ята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

31 січня 2013 року

 


Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури

 

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова водопроводу (комплексу споруд, що включає артезіанські свердловини, водопровідну насосну станцію, станцію знезалізнення, резервуари, водопровідні мережі) та каналізаційних мереж, які перебувають на балансі публічного акціонерного товариства “Чернігівське Хімволокно”.

2. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 


 

Міський голова                                                                                  О. В. Соколов


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!