Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. ЧерніговаУКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про Програму організації і
проведення у 2013 році
оплачуваних громадських
робіт для незайнятих громадян
м. Чернігова

 

Розглянувши поданий виконавчим комітетом міської ради проект Програми організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова, відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та керуючись статтями 14, 23 Закону України “Про зайнятість населення”, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для  незайнятих громадян м. Чернігова, що додається.

2. Управлінням міської ради: житлово-комунального господарства (Кривенко В.П.), охорони здоров’я (Бойко Ю.І.), культури (Васюта О.П.); Деснянській (Горбань Ю.В.) та Новозаводській (Атрощенко О.А.) районним у місті Чернігові радам; міському центру зайнятості (Зевченко О.О.) організувати координацію та виконання передбачених Програмою заходів.

3. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В.Е.), міському центру зайнятості (Зевченко О.О.) забезпечити фінансування заходів у межах коштів, передбачених Програмою організації і проведення у 2013 році оплачуваних громадських робіт для незайнятих громадян м. Чернігова.

4. Контроль  за  виконанням цього  рішення покласти  на заступника  міського голови  Буцка О.В. та  постійну комісію міської  ради   з питань   соціально-економічного  розвитку, фінансів  та  бюджету (Москаленко І.І.).

  

Міський голова                                                                            О.В.Соколов

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!