Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про передачу майна із комунальної власності територіальної громади міста Чернігова у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року


Про передачу майна із комунальної
власності територіальної громади
міста Чернігова у спільну власність
територіальних громад сіл, селищ,
міст Чернігівської області

 

 Керуючись Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статтею 26, частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про екстрену медичну допомогу», який набирає чинності з 1 січня 2013 року, міська рада вирішила:

 1. Передати у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області майно, що перебуває у власності територіальної громади міста Чернігова на балансі комунального закладу Станція швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради, згідно з додатком.

 2. Управлінню охорони здоров’я міської ради (Бойко Ю. І.) спільно з фондом комунального майна міської ради (Дусь І. М.) забезпечити передачу майна Станції швидкої медичної допомоги Чернігівської міської ради, зазначеного у пункті 1 цього рішення, згідно з чинним законодавством. 

 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О. С. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.).

 

 Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!