Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про затвердження Стратегічної Програми розвитку цілісного майнового комплексу- об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки та продовження терміну дії договору оренди


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про  затвердження Стратегічної Програми
розвитку цілісного майнового комплексу-
об’єкта теплопостачання житлового
фонду та соціальної сфери (котельні,
теплопункти, елеваторні вузли та мережі)
на 2013-2022 роки та продовження терміну
дії договору оренди

 

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 3 Закону України “Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності” та Закону України “Про оренду державного та комунального майна” з метою поліпшення стану майна та підвищення економічної ефективності і надійності цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери, що покращить якість надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води, розглянувши Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки, розроблену орендарем - публічним акціонерним товариством “Облтеплокомуненерго” і схвалену виконавчим комітетом міської ради, міська рада вирішила:

1. Затвердити Стратегічну Програму розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки, що додається.

2. Для забезпечення виконання заходів, передбачених Стратегічною Програмою розвитку цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) на 2013-2022 роки, продовжити термін дії договору оренди цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) з публічним акціонерним товариством “Облтеплокомуненерго” на 10 років.

3. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) вжити заходів щодо продовження договору оренди цілісного майнового комплексу-об’єкта теплопостачання житлового фонду та соціальної сфери (котельні, теплопункти, елеваторні вузли та мережі) від 28 червня 2001 року № 2 згідно з чинним законодавством України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва   (Солдатов В. В.)  та  на  заступника  міського  голови  Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                             О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!