Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про виплату орендарю вартості невід’ємних поліпшень, здійснених за час оренди


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про виплату орендарю вартості
невід’ємних поліпшень,
здійснених за час оренди

 

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частини 2 статті 27 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», у зв’язку з передачею нежитлового приміщення по вул. Рокоссовського, 20а для розміщення бюджетної установи - центру надання адміністративних послуг та враховуючи здійснені орендарем - Чернігівською регіональною торгово-промисловою палатою за час оренди невід’ємні поліпшення, міська рада вирішила:

1. Компенсувати орендарю - Чернігівській регіональній торгово-промисловій палаті вартість невід'ємних поліпшень орендованого нежитлового приміщення по вулиці Рокоссовського, 20а, у сумі (з урахуванням ПДВ): 252736 грн. 49 коп. (двісті п’ятдесят дві тисячі сімсот тридцять шість гривень  49 копійок), яка визначена за результатами незалежної оцінки, проведеної за станом на 31 серпня 2012 року.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) передбачити у міському бюджеті на 2013 рік кошти на зазначену вище компенсацію. Головним розпорядником коштів визначити фонд комунального майна міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О.В.

 

 

Міський голова                                                                        О. В. Соколов


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!