Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про надання дозволу на розроблення
проекту Комплексної схеми розміщення
тимчасових споруд для провадження
підприємницької діяльності в м. Чернігові

 

Враховуючи пропозиції управління архітектури та містобудування міської ради і постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин, рішення виконавчого комітету міської ради від 10 грудня 2012 року № 323 «Про питання розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності  у м. Чернігові» та керуючись статтею 28 Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності», статтями 12 і 17 Закону України «Про основи містобудування», частиною 1.4. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 листопада 2011 року № 290, Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21 жовтня 2011 року № 244, міська рада вирішила:

1. Управлінню  архітектури  та містобудування  міської ради (Калюжний С. С.) надати дозвіл на розроблення проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові.

2. Фінансовому управлінню  міської  ради  (Бистров В. Е.)  передбачити фінансування розроблення проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  м. Чернігові в міському бюджеті на 2013 рік.

3. До розроблення та затвердження проекту Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в м. Чернігові припинити виділення та передачу земельних ділянок в користування для розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, крім наданих міською радою до прийняття цього рішення дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для розміщення таких споруд.

4. Відділу  зв’язків  з  громадськістю міської  ради  (Соломаха І.  Г.)  та комунальному підприємству «Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний термін оприлюднити це рішення.

5. Контроль  за  виконанням  цього  рішення покласти  на  заступника   міського голови Сердюка О. В., начальника управління  архітектури та  містобудування міської ради Калюжного С. С., начальника управління земельних ресурсів міської ради Титаренка Ю. В. та постійну комісію міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин (Тарасовець Ю. М.).

 

 

 

Міський  голова                                                                             О. В. Соколов


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!