Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про безоплатну передачу нежитлової будівлі по вул. Коцюбинського, 37


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про безоплатну передачу
нежитлової будівлі по
вул. Коцюбинського, 37

 

Відповідно до частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 17 Закону України “Про свободу совісті та релігійні організації”, враховуючи звернення Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату від 11 жовтня 2012 року № 115,  міська рада  вирішила: 

1. Передати безоплатно з комунальної власності територіальної громади  м. Чернігова у власність Чернігівської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату нежитлову будівлю по вул. Коцюбинського, 37 у м. Чернігові, загальною площею 158,9 кв.м, первісною вартістю 35422 грн., знос за станом на 01.12.2012 – 30991 грн., залишковою вартістю 4431 грн.

2. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) здійснити зазначену вище передачу відповідно до вимог чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О.В.

 

 

Міський голова                                                           О. В. Соколов


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!