Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013-2014 роки


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про Програму підтримки малого
та середнього підприємництва
у м. Чернігові на 2013-2014 роки

 

На виконання законів України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні» та «Про Національну програму сприяння розвитку малого підприємництва в Україні», з метою забезпечення подальшого розвитку малого та середнього підприємництва й підвищення їх ролі у соціально-економічному житті міста, керуючись пунктом 22 статті          26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму підтримки малого та середнього підприємництва у місті Чернігові на 2013-2014 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінням та відділам міської ради відповідно до покладених на них функцій взаємозв’язку із суб`єктами  малого та середнього підприємництва:

- забезпечити виконання заходів Програми;

- про проведену роботу щокварталу до п’ятого числа місяця наступного за звітним інформувати управління споживчого ринку та підприємництва міської ради (Сидоренко В. В.).

3. Фінансовому управлінню міської ради (Бисторв В. Е.) передбачити у міському бюджеті на 2013 та 2014 роки кошти для фінансування заходів Програми.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Буцка О. В. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.)

 

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!