Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про Програму економічного і
соціального розвитку
міста Чернігова на 2013 рік

 

Розглянувши проект Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік, поданий виконавчим комітетом міської ради, з урахуванням зауважень постійних комісій міської ради, відповідно до статті 143 Конституції України, пункту 22 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 18 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік, що додається.

2. Виконавчому комітету міської ради:

2.1. Довести показники програми розвитку окремих галузей господарського комплексу до Деснянської і Новозаводської районних у місті Чернігові рад, відділів і управлінь міської ради, бюджетних організацій та установ.

2.2. Проводити моніторинг основних показників Програми економічного і соціального розвитку міста Чернігова на 2013 рік, вживати заходів для забезпечення їх виконання.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та заступників міського голови згідно з розподілом обов’язків.

 

 

Міський голова                                                                                                               О. В. Соколов


Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!