Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „ Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про Програму  з інформаційного
забезпечення населення регіону засобами
телебачення та інтернету комунальним
підприємством „Телерадіоагентство
„ Новий Чернігів” Чернігівської міської ради
 на 2013 – 2015 роки

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 106 „Про затвердження Порядку розроблення та виконання державних цільових програм”, розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 30 жовтня 2012 р. № 398 „Про заходи щодо забезпечення складання проекту обласного бюджету на 2013 рік та прогнозу обласного бюджету на 2014-2015 роки” та розпорядження міського голови від 8 листопада 2012 року № 203-р „Про заходи щодо забезпечення складання проекту міського бюджету на 2013 рік та прогнозу міського бюджету на 2014-2015 роки”, відповідно до законів України „Про телебачення і радіомовлення”, „Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації” та інших нормативно-правових актів,  розглянувши проект Програми з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „Новий Чернігів” Чернігівської міської ради  на 2013-2015 роки, міська рада  вирішила :

1. Затвердити Програму з інформаційного забезпечення населення регіону засобами телебачення та інтернету комунальним підприємством „Телерадіоагентство „Новий Чернігів” Чернігівської міської ради на 2013 – 2015 роки ( далі – Програма ), що додається .

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В.Е.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми з міського бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Шеремета О. С.

 

 

Міський голова                                                                                                      О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!