Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 січня 2013 р.

Рішення міської ради "Про Програму молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013-2017 роки


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять восьма сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

26 грудня 2012 року

 


Про Програму молодіжного
житлового кредитування в
місті Чернігові на 2013-2017 роки

 

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення реалізації у місті молодіжної політики, Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні»:

1. Затвердити Програму молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013-2017 роки, що додається.

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.), управлінню квартирного обліку та приватизації житлового фонду міської ради (Магдич В. В.), управлінню земельних ресурсів міської ради (Титаренко Ю. В.), відділу у справах сім’ї та молоді міської ради (Голуб В. Л.), відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) спільно з Чернігівським регіональним управлінням Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» забезпечувати виконання основних заходів Програми молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013-2017 роки.

3. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) щорічно при формуванні проекту бюджету на наступний рік передбачати видатки на виконання Програми молодіжного житлового кредитування в місті Чернігові на 2013-2017 роки.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту (Касаткіна Т. І.), з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.) та на заступника міського голови Сердюка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                           О. В. Соколов


Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!