Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 грудня 2012 р.

Рішення міської ради "Про Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 - 2014 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять сьома сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


від 30 листопада 2012 року
             м. Чернігів

 

 
Про Програму розвитку
туристичної галузі й міжнародних
відносин міста Чернігова та сприяння
залученню інвестицій на 2013 - 2014 роки

 У зв’язку із завершенням терміну реалізації Програми розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2011 - 2012 роки, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 31 січня 2011 року (5 сесія 6 скликання) зі змінами та доповненнями (8, 16 сесії 6 скликання), з метою подальшого розвитку туристичної галузі міста, залучення інвестицій в економіку м. Чернігова та сприяння розвитку міжнародного співробітництва, керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила: 

 1. Затвердити Програму розвитку туристичної галузі й міжнародних відносин міста Чернігова та сприяння залученню інвестицій на 2013 - 2014 роки (далі – Програма), що додається. 

2. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) передбачити фінансування видатків на виконання Програми з міського бюджету.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Романову А. А. та постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.).

 

 Міський голова                                                                                           О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!