Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 грудня 2012 р.

Рішення міської ради "Про План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять сьома сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


 від 30 листопада 2012 року
              м. Чернігів

 
Про План діяльності Чернігівської
міської ради з підготовки проектів
регуляторних актів на 2013 рік

 Відповідно до частини 1 статті 7 Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності" (далі - Закон), пункту 7 частини 1 статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 128 Регламенту Чернігівської міської ради міська рада  вирішила:

 1. Затвердити План діяльності Чернігівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік (далі - План), що додається.

 2. Зобов’язати розробників регуляторних актів, не передбачених Планом, у визначений Законом строк подавати відділу з питань регуляторної політики міської ради пропозиції про внесення змін та доповнень до Плану.

 3. Комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

 4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію  Чернігівської міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та  заступника міського голови  Буцка О. В.

 

 Міський голова                                                                                       О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!