Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 листопада 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять шоста сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я


 31 жовтня 2012 року
 
Про внесення змін до переліку
об’єктів комунальної власності
територіальної
громади м. Чернігова,
які підлягають
приватизації у 2012 році

 Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктами 13-14 Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання), міська рада вирішила: 

Внести зміни до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року “Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році” (16 сесія 6 скликання):

1.1. Включити до додатку 1:

- нежиле приміщення по вул. Мстиславській, 20;

- нежитлове приміщення по проспекту Миру, 52.

1.2. Виключити з додатку 1:

 - нежитлові приміщення І поверху та підвалу по вул. Гагаріна, 4.

2. Включити до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році шляхом продажу на аукціоні за методом зниження ціни, затвердженого рішенням міської ради від 28 вересня 2012 року (25 сесія 6 скликання), нежитлові приміщення І поверху та підвалу по вул. Гагаріна, 4 та встановити граничний рівень зниження ціни на рівні 30 % початкової ціни.

3. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п'ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 Міський голова                                                                   О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!