Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 листопада 2012 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять шоста сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 31 жовтня 2012 року

 

Про надання згоди на безоплатну передачу у

комунальну власність територіальної громади

м. Чернігова житлового фонду та об’єктів

соціальної інфраструктури

 

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

Державного житлового фонду:

- гуртожитку № 35а (крім кімнати № 1 квартири № 3) разом з зовнішніми мережами та квартири № 3 в житловому будинку № 37 по вул. Олександра Молодчого, які перебувають на балансі дочірнього підприємства “Чернігівська пересувна механізована колона № 59”відкритого акціонерного товариства “Чернігівводбуд”;

- квартири № 127 в житловому будинку № 43 по вул. Червоногвардійській, яка виділена управлінню Служби безпеки України у Чернігівській області;

- квартири № 61 в житловому будинку № 31 по вул. Генерала Бєлова, яка виділена Чернігівському міському відділу УМВС України в Чернігівській області.

1.2. Зовнішніх мереж електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та трансформаторної підстанції зі встановленим обладнанням згідно з додатком 1.

2. Зовнішні мережі водопостачання та водовідведення, згідно з додатком 1, до житлового будинку по вул. Любецькій, 60б, до гуртожитку по вул. Смирнова, 34 передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 620 939 гривень.

3. Враховуючи заяви товариства з обмеженою відповідальністю “Основа-Буд-7”, обслуговуючого кооперативу “Житлово-будівельна компанія “ЕКО-ПАРК” та фізичної особи – Овручевського В. В., надати згоду                           на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішніх мереж газопостачання та шафового газорегуляторного пункту, побудованих за власні кошти, і закріпити на праві оперативного управління за фондом комунального майна Чернігівської міської ради згідно з додатком 2.

4. Надати згоду фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Дусь І. М.) на безоплатну передачу у державну власність з постановкою на баланс публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” (Ярова А. А.) зовнішніх мереж газопостачання та шафового газорегуляторного пункту, згідно з додатком 2, спрямувавши виключно на збільшення балансової вартості неприватизованої публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” частини основних фондів.

5. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

Міський голова                                                                                                О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!