Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 жовтня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять п’ята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 вересня 2012 року

         м. Чернігів

 


Про внесення змін до переліку об’єктів
комунальної власності територіальної
громади  м. Чернігова, які підлягають
приватизації у 2012 році

 

Відповідно до пункту 30 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, частини 1 статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктами 13-14 Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки, затвердженої рішенням міської ради від 26 червня 2012 року (22 сесія 6 скликання), міська рада вирішила: 

1. Внести зміни до рішення міської ради від 28 грудня 2011 року       “Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації у 2012 році” (16 сесія           6 скликання), - виключити з додатку 1:

- нежиле приміщення по вул. Текстильників, 20;

- нежитлове приміщення по вул. 50 років ВЛКСМ, 48;

- нежитлове приміщення по вул. Жабинського, 2;

- нежитлове приміщення по вул. Олега Кошового, 31;

- приміщення магазину по вул. Старобілоуська, 31.

2. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, які підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні за методом зниження ціни у 2012 році, та встановити граничний рівень зниження ціни для кожного об’єкта окремо згідно з додатком.

3. Відділу зв'язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення в п'ятнадцятиденний термін з дня прийняття.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 


Міський голова                                                      О. В. Соколов

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!