Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 жовтня 2012 р.

Рішення міської ради "Про придбання у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова нежитлових приміщень"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять п’ята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 від 28 вересня 2012 року

                м. Чернігів

   

Про придбання у комунальну власність

територіальної громади м. Чернігова

нежитлових приміщень

 

 Відповідно до статті 26 та пункту 9 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належного та ефективного функціонування управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради, міська рада вирішила:

Придбати у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова нежитлові приміщення, загальною площею 635,6 кв.м, що розташовані у будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 44, які належать товариству з обмеженою відповідальністю «Севен Стайл», вартістю 1 404 964 (один мільйон чотириста чотири тисячі дев’ятсот шістдесят чотири) гривні 17 копійок, крім того, ПДВ 280 992 (двісті вісімдесят тисяч дев’ятсот дев’яносто дві) гривні 83 копійок, визначеною за результатами незалежної оцінки за станом на 31 серпня 2012 року.

Доручити фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) вжити заходів щодо оформлення купівлі зазначеного вище об’єкта відповідно до вимог чинного законодавства.

Уповноважити голову фонду комунального майна міської ради Дусь І. М. підписати договір купівлі-продажу та необхідні документи, пов’язані з придбанням об’єкта.

Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В. Е.) передбачити у міському бюджеті на 2012 рік кошти на купівлю зазначеного вище приміщення. Головним розпорядником коштів визначити фонд комунального майна міської ради.

Закріпити на праві оперативного управління з постановкою на баланс зазначене вище приміщення за управлінням праці та соціального захисту населення Деснянської районної у місті Чернігові ради.

Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О.В.

 

Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!