Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 вересня 2012 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять четверта сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 31 серпня 2012 року

 
Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

1.1. Квартир №№ 1, 4, 17, 21, 36, 41, 44, 45, 48, 73 в житловому будинку № 3в по вул. Червоногвардійській, які належать до державної власності та перебувають на балансі Міністерства оборони України;

1.2. Каналізаційної насосної станції, що розташована за адресою: с. Киїнка, вул. Перемоги, 11а, яка належить до комунальної власності територіальної громади Киїнської сільської ради, Чернігівського району, Чернігівської області;

1.3. Зовнішніх мереж електро-, водопостачання та водовідведення до багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Бєлова, 33, які перебувають на балансі приватного підприємства “Житлоінвест”.

2. Зовнішні мережі водопостачання, водовідведення та каналізаційну насосну станцію передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 525 952 гривні.

3. Враховуючи заяву приватного підприємства “Житлоінвест”, надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова зовнішніх мереж газопостачання до багатоквартирного житлового будинку по вул. Генерала Бєлова, 33, побудованих за власні кошти, і закріпити на праві оперативного управління за фондом комунального майна Чернігівської міської ради.

4. Надати згоду фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Дусь І. М.) та комунальному підприємству “Чернігівське тролейбусне управління” Чернігівської міської ради (Коржов О. А.) на безоплатну передачу у державну власність з постановкою на баланс публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” (Ярова А. А.) зовнішніх мереж газопостачання до житлового будинку по вул. Генерала Бєлова, 33 та гуртожитку по проспекту Перемоги, 205, спрямувавши виключно на збільшення балансової вартості неприватизованої публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” частини основних фондів.

5. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 Міський голова                                                                                     О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!