Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 серпня 2012 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять третя сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

31 липня 2012 року

 


Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 

Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу з державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова будівлі гуртожитку № 4 по вул. Генерала Бєлова разом із зовнішніми мережами водопостачання, які перебувають на балансі державного професійно-технічного навчального закладу “Чернігівський професійний будівельний ліцей”.

2. Зовнішні мережі водопостачання передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 938 гривень 79 копійок.

3. Враховуючи заяву управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації та фізичної особи – Ребенка М. Г., надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади  м. Чернігова газопроводу середнього тиску до гуртожитку № 4 по вул. Генерала Бєлова та підземного розподільчого газопроводу середнього тиску до житлового будинку № 5 по 1-му провулку Надії, побудованого за власні кошти, і закріпити їх на праві оперативного управління за фондом комунального майна Чернігівської міської ради.

4. Надати згоду фонду комунального майна Чернігівської міської ради (Дусь І. М.) на безоплатну передачу у державну власність з постановкою на баланс публічного акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” (Ярова А. А.) газопроводів середнього тиску, зазначених у пункті 3 цього рішення, спрямувавши виключно на збільшення балансової вартості неприватизованої публічним акціонерним товариством по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” частини основних фондів.

5. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!