Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 липня 2012 р.

Рішення міської ради "Про затвердження Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять друга сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 червня 2012 року

        м. Чернігів

 


Про затвердження Програми приватизації
об’єктів права комунальної власності
територіальної громади м. Чернігова
на 2012-2014 роки

 

Відповідно до пункту 30 частини першої статті 26, статті 59, пункту 6 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про Державну програму приватизації» та  Закону України «Про внесення змін до деяких законів України з питань приватизації щодо реалізації положень Державної програми приватизації на 2012 - 2014 роки», з метою здійснення єдиного, чіткого, прозорого і ефективного порядку підготовки об’єктів комунальної власності до продажу, подальшої їх приватизації, поповнення міського бюджету та здійснення контролю, міська рада вирішила:

1. Затвердити Програму приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на 2012-2014 роки (далі – Програма), що додається.

2. Встановити, що ця Програма діє до затвердження чергової Програми приватизації об’єктів права комунальної власності територіальної громади м. Чернігова.

3. Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради  (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

Міський голова                                                                                               О. В. Соколов

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!