Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
2 липня 2012 р.

Рішення міської ради "Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова"


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцять друга сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 26 червня 2012 року

         м. Чернігів

 


Про затвердження Положення
про порядок відчуження, списання,
передачі основних засобів, що є
комунальною власністю
територіальної громади м. Чернігова

 

Відповідно до пункту 30 статті 26, пункту 5 статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи зміни у законодавстві України про врегулювання питання щодо управління комунальним майном, зокрема відчуження, списання та безоплатної передачі основних засобів комунальних підприємств, організацій, установ, закладів, міська рада вирішила:

1. Затвердити Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова (далі – Положення), що додається.

2. Фонду комунального майна міської ради (Дусь І. М.) та  керівникам організацій, установ, закладів, комунальних підприємств при вирішенні питань щодо відчуження, списання та передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова, керуватись у своїй діяльності цим Положенням.

3. Відділу зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради   (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети «Чернігівські відомості» Чернігівської міської ради  (Мокроусова І. М.) в десятиденний строк оприлюднити це рішення.

4. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

5. Визнати таким, що втратило чинність рішення міської ради від 12 вересня 2002 року «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади м. Чернігова» (4 сесія 24 скликання).

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                         О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!