Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 травня 2012 р.

Рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія 6 скликання)


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

27 квітня 2012 року

    м. Чернігів

 

Про внесення змін до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія 6 скликання)

Керуючись пунктом 24 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, підпунктом 266.1.2 пункту 266.1 статті 266 Податкового кодексу України зі змінами та доповненнями, розглянувши звернення комунального підприємства “Паркування та ринок” Чернігівської міської ради та у зв’язку з введенням 1 квітня 2012 року в експлуатацію паркувальних автоматів, міська рада вирішила: 

1. Внести у пункти 3 та 4 додатку 8 до рішення міської ради від 24 червня 2011 року “Про місцеві податки і збори” (10 сесія 6 скликання) зі змінами і доповненнями (16 сесія, 18 сесія 6 скликання) наступні зміни:

затвердити режим роботи спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, за місцезнаходженням: проспект Перемоги (“Головпоштамт”) та проспект Миру (“Дитячий світ”) як “щоденно, цілодобово”.

2. Це рішення набирає чинності з моменту оприлюднення.

3. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І. Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І. М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради Бистрова В. Е., постійні комісії міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету (Москаленко І. І.), з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) і державну податкову інспекцію у м. Чернігові Державної податкової служби (Уляненко Ф. М.).

 

 

 

Міський голова                                                                             О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!