Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 травня 2012 р.

Рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури"УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(двадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 від 27 квітня 2012 року

  м. Чернігів

Про надання згоди на безоплатну передачу у
комунальну власність територіальної громади
м. Чернігова житлового фонду та об’єктів
соціальної інфраструктури

 Відповідно до пункту 51 частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності” та частини 4 статті 78 Господарського кодексу України міська рада вирішила:

1. Надати згоду на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова:

1.1. З державної власності квартир № 249 по проспекту Миру, 263 та№1 по вул. Генерала Бєлова, 33, які перебувають на балансі управління Національного банку України в Чернігівській області;

1.2. Квартир №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12 у п’ятиповерховій житловій прибудові до гуртожитку по вул. Старобілоуській, 49а, які перебувають на балансі Чернігівської обласної спілки споживчих товариств;

1.3. Зовнішніх мереж електро-, водопостачання, водовідведення та приміщення насосної станції з вмонтованим обладнанням згідно з додатком.

2. Зовнішні мережі водопостачання, водовідведення та приміщення насосної станції з вмонтованим обладнанням, згідно з додатком, передати в якості внеску до статутного капіталу комунальному підприємству “Чернігівводоканал” Чернігівської міської ради та збільшити статутний капітал цього підприємства на 191 847 гривень.

3. Передачу здійснити відповідно до Положення про порядок передачі у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів соціальної інфраструктури, затвердженого рішенням міської ради від 30 березня 2004 року (11 сесія 4 (24) скликання).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 Міський голова                                                                                      О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!