Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти

Рішення сесій міської ради 6 скликання

 1. Рішення міської ради "Про Регламент Чернігівської міської ради 6 скликання"
  3 лютого 2011 р.
 2. Рішення міської ради "Про Положення про постійні комісії Чернігівської міської ради шостого скликання"
  3 лютого 2011 р.
 3. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань соціально- економічного розвитку, фінансів та бюджету і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 4. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань законності, прав і свобод громадян та регламенту і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 5. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та екології і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 6. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді та соціального захисту і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 7. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 8. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.
 9. Рішення міської ради "Про обрання голови постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва та регулювання земельних відносин і затвердження складу комісії"
  20 грудня 2010 р.

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!