Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 квітня 2012 р.

Рішення міської ради "Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова


УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 30 березня 2012 року

     м. Чернігів

 


Про затвердження переліку
об'єктів комунальної власності
територіальної громади м. Чернігова

 

Відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, статей 78, 136 та 137 Господарського кодексу України, статей 25, 26 та 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи результати інвентаризації основних засобів підприємств та установ комунальної власності територіальної громади м. Чернігова, проведеної згідно з розпорядженням міського голови від 2 вересня 2011 року № 176-р "Про проведення інвентаризації основних засобів підприємств та установ комунальної власності територіальної громади
м. Чернігова", міська рада вирішила:

1. Затвердити переліки об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова (додатки 1, 2, 3).

2. Закріпити майно, зазначене у додатках 1, 3 за комунальними підприємствами, установами, закладами та організаціями Чернігівської міської ради на праві господарського відання (комунальні комерційні підприємства) або на праві оперативного управління (комунальні некомерційні підприємства, установи, заклади, організації).

3. Уповноважити фонд комунального майна міської ради (Дусь І. М.) у тримісячний термін укласти договори про закріплення майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова на праві господарського відання за комунальними підприємствами та на праві оперативного управління за установами, закладами та організаціями міської ради з подальшим затвердженням їх заступником міського голови Буцком О. В. згідно з типовими договорами про закріплення майна (додатки 4, 5).

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення міської ради від 28 вересня 2004 року "Про затвердження переліку об'єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Чернігова" (13 сесія 4 скликання).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та розвитку підприємництва (Солдатов В. В.) та заступника міського голови Буцка О. В.

 

 

 

Міський голова                                                                                   О. В. Соколов

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!